İlhan Ürkmez

Hayat Yayınları, 72 Sayfa

Birinci Basım: 2008

12 Saat Sonra Büyük Düşünerek Değişim Yaratanların Küçük El Kitabı (Kitap Tanıtım Broşürü)

Zihin Haritanızın Son Kullanma Tarihini Garanti Süresi Dolmadan Değiştirin

SKT nedir biliyor musunuz?

Bir ürünün “Son Kullanma Tarihi”ni gösterir. Satış literatürü” n de buna SKT denir.Sahibi olduğunuz kafanızın içindeki bilgiler sizin “Zihin Haritanızı” oluşturur ve her Zihin Haritası”nm da Garanti Süresi’ni gösteren bir SKT’si vardır.Zihin Haritanızın SKT’ si ni uzatmak ise size bağlıdır.

Eğer değişmez ve her geçen gün kendinizi yenilemezseniz, “Zihin Haritanızın” Son Kullanma Tarihi ni uzatacak uğraş içinde olmaz ve Garanti süresi “m uzatmazsanız, bu durumda bilmelisiniz ki sizi buraya getiren şey oraya götürmeyecektir.

İşte bu sebeple; sizi oraya götürecek şeyin, buraya getiren şeyden farklı olması gerektiğini anlamalı ve sizi buraya getirenden farklı bir Zihin Haritası”na sahip olarak sizi oraya götürecek bakış açısına sahip olmalısınız.

Sizi, Zihin Haritanızı yeniden oluşturmaya, Zihin Haritanızın Son Kullanma Tarihlini değiştirerek Garanti Süresi ni uzatmaya ve hayatı daha coşkulu, istekli ve mutlu yaşamak için kendi dünyanızı yeniden yaratmaya davet ediyorum.

Bütün yapmanız gereken bu kitabı satın alacak cesareti göstermek, hayatınızdan 12 saati bu kitabı okumak için ayırmak ve eyleme geçmektir.

Göreceksiniz; ödülü beklediğinizden büyük olacaktır.

Bu kitabı okumakla siz, koşullara tepki verme biçiminizi değiştirmek için içinizde bir istek duyacak ve “daha iyi” düşünebilmek, “daha iyi” davranış göstermek ve “daha iyi” şeyler yapmak üzere harekete geçerek, kendinizde öncesinden farklı bir cesaret bulacaksınız.