İlhan Ürkmez

Hayat Yayınları, 230 Sayfa

Birinci Basım: 2006

Bu kitap; kendisinden, ailesinden, yaptığı işten ve ülkesinden sorumlu olup, Türkiye’nin geleceğinden umutlu olgun insanların kendilerini tanıyarak yaşam sevinçlerini arttırmaları ve umutlarını çoğaltmaları için yazılmıştır.”Biliyor musun?” dedi gözlerimin içine bakarak. “Herkesin ^Bitmeyen Kavgası” vardır mutlaka… Ben, benimkini paylaştım seninle… Ya senin… Seni geçmişten alıp bugüne ve bugünden alıp yarınlara götürecek olan bitmeyen kavgan var mı içinde? Eğer varsa ruhunda ve düşüncende; eşinle, çocuklarınla, işyerinde birlikte çalıştığın insanlarla, çevrendeki dostlarınla, günlük yaşam pratiklerinle, yaşam biçiminle ve davranışlarınla, bu kavgayı nasıl yaşıyor ve yaşatıyorsun? İşte… Esas kavga da bu soruya verilecek cevabın içinde gizli olsa gerek. Ne dersin?”

Bu kitap; kendisinden, ailesinden, yaptığı işten ve ülkesinden sorumlu olup Türkiye nin geleceğinden umutlu olgun insanları selamlamak, kendi içinde “Bitmeyen Kavga”sıyla “Ben Bir Mucizeyim” diye haykıran insanların sevinçlerini arttırmak ve onları cesaretlendirip isteklendirerek umutlarını çoğaltmak için yazılmıştır.

Göreceksiniz; kitabı okumayı bitirdiğinizde içinizdeki “Bitmeyen Kavga”nın ateşi sizinde yüreğinizi ısıtarak bedeninizi saracak ve “Ben Bir Mucizeyim” diye haykırarak yep yeni bir deneyim yaşayacaksınız.

İş hayatında başarılı ve sosyal hayatta mutlu olabilmenin tılsımı size “Ben Bir Mucizeyim” diyebilmek kadar yakın.