1

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak Kıvanç Tekstil`in yönetim ekibine yönelik “Sonucu Değiştiren İletişim Becerileri” Eğitimini organize ederek verdik.

————————————————
1

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak Medline Adana Hastanesinin Değerli Yönetim kadrosuna “Eğitimcinin Eğitimi” Seminerini organize ederek verdik.

————————————————

2

Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin organize etmiş olduğu konferansa katıldı ve “21.Yüzyıl İş Hayatını Anlamak ve Başarıyı Yakalamak” konulu bir konuşma yaptı.

————————————————
2

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak Sanko Holding İş ve Tarım Makinaları Grubu Satış ekibine yönelik “Satışta İletişim Becerileri ve İlişki Yönetimi” Eğitimini organize ederek verdik.

————————————————
2

Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez Isparta Ticaret ve Sanayi Odasında 2 gün süreyle “Satışta Başarıyı Yakalamak” ve “Stratejik Satış Yönetimi” Eğitimlerini verdi.

————————————————
2

Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Araştırma Merkezinin organizasyonuyla Mersin Kültür Sarayında gerçekleştirilen organizasyonda öğrencilere “Başarı İçin Hedef Belirleme“ konulu konuşma yaptı.

————————————————
2

Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, Mersin CNR Expo Kitap Fuarın`da okurlarıyla buluştu ve kitaplarını imzaladı.

————————————————
2

Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin organize etmiş olduğu konferansa katıldı ve “21.Yüzyıl İş Hayatını Anlamak ve Başarıyı Yakalamak” konulu bir konuşma yaptı.

————————————————
2

Danışman, Yazar ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, Akdeniz Milli Eğitim Müdürlüğü`nün organizasyonuyla Mersin Kongre ve Sergi Sarayında salonu dolduran 1000 kişilik öğrenci grubuna “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu konuşmayı gerçekleştirdi. Katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan İlhan Ürkmez
konuşmasının sonrasında öğrencilerin sorularını cevapladı

————————————————

3

İlhan Ürkmez, Mangtay Boru Sanayi ve Ticaret.A.Ş.nin İzmir`de gerçekleştirilen Aile Meclisi Toplantısında “21.Yüz Yıl İş Hayatını Anlamak & Başarıyı Yakalamak” ve “Yarını Yakalayan Lider Olmak: Değerlerle Yaşamak / Geleceğe Dokunmak” konu başlıklarında iki farklı konuşma yaptı.

————————————————

1

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak IVECO Kılıçlar Otomotiv`de (Adana-Mersin) başlatmış olduğumuz “IVECO Kılıçlar Otomotiv Gelişim ve Değişim Projesi” kapsamında “İlk Vuruş Eğitimi”ni Sultaşa Otelde 100 kişilik IVECO Kılıçlar Otomotiv çalışanlarıyla gerçekleştirdik.

————————————————

2

Adana Ticaret Borsası çalışanları için organize edilen “İş Hayatında Profesyonellik, Etkili Zaman Yönetimi, Duygusal Zeka Yönetimi, Olumsuz Duygularla Başa Çıkma” eğitimlerinin ilki katılımcıların büyük ilgi gösterdiği bir ortamda yapıldı.

————————————————

3

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak IVECO Kılıçlar Otomotiv`de (Adana-Mersin) başlatmış olduğumuz “IVECO Kılıçlar Otomotiv  Gelişim ve Değişim Projesi” kapsamındaki ilk eğitimlerimizi yönetim ekibine yönelik organize ederek verdik ve Yönetim Danışmanlık sürecini başlattık.

————————————————

4

İlhan Ürkmez, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası`nda (MTSO) “Başarılı Yöneticiler Neyi Doğru Yaparlar?” ve “Başarılı Satışçılar Neyi Doğru Yaparlar?” konu başlıklı eğitimleri verdi.

————————————————

5

İlhan Ürkmez, Merkezi Hatay`da olan Avcı Şirketler Grubu şirket ortaklarına ve üst düzey yöneticilerine 21.Yüzyıl İş Hayatını Anlamak ve Başarıyı Yakalamak” ve “Aile Şirketlerinin Kurumsallaşması ve Etkin Yönetilmesi” konu başlıklı eğitimleri verdi.

————————————————

6

Adana Ticaret Borsası çalışanları için organize edilen “İş Hayatında Profesyonellik, Etkili Zaman Yönetimi, Duygusal Zeka Yönetimi, Olumsuz Duygularla Başa Çıkma ” eğitimlerinin ilki katılımcılarının büyük ilgi gösterdiği bir ortamda yapıldı.

————————————————

7

İlhan Ürkmez, Adan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile İK Grup`un birlikte organize ettikleri “İnsan Kaynakları Uzmanlığı Yetiştirme” projesi kapsamında “Yetenek Yönetimi, Kişisel İmaj, Çalışma Memnuniyeti, Eğitim ve Geliştirme” konu başlıklı eğitimleri  verdi.

————————————————

8

İlhan Ürkmez, Mersin Çocuk Kulübünde öğrenci ve velilere “Başarılı Öğrenciler Neyi Doğru Yaparlar?” ve “Kişilik Gelişimi & Öğrenmeyi Öğrenmek” konu başlıklı eğitimleri verdi ve velilerle sohbet etti.

————————————————

9

 

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak Ova Mağazalarında başlatmış olduğumuz “Ova Mağazaları 2015 Gelişim Projesi” kapsamındaki ilk eğitimlerimizi yönetim ekibine yönelik organize ederek verdik ve Yönetim Danışmanlık sürecini başlattık.

————————————————

10

İlhan Ürkmez, Mersin KİPA Aile Kulübü`nün organize ettiği etkinliklerde “Başarılı Anne Babalar Neyi Doğru Yaparlar?”, Hayata Anlam Katmak, Öğrenmeyi Öğrenmek, İçinizdeki Sizi Keşfedin” konu başlıklı konuşmalarını gerçekleştirdi ve katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

————————————————

11

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak Dağ Tekstil Mağazalarında başlatmış olduğumuz “Dağ Tekstil 2015 Gelişim Projesi” kapsamındaki ilk eğitimlerimizi yönetim ekibine yönelik organize ederek verdik ve Yönetim Danışmanlık sürecini başlattık.

————————————————

12

SPERO Yönetim Eğitim ve Danışmanlık olarak E&G Hukuk Bürosu`nda başlatmış olduğumuz “E&G Hukuk Bürosu Gelişim ve Değişim Projesi” kapsamındaki ilk eğitimlerimizi yönetim ekibine yönelik organize ederek verdik ve Yönetim Danışmanlık sürecini başlattık.

————————————————

13

İlhan Ürkmez, Platin Mağazaları Üst Yönetim Ekibine ve Mağaza Müdürlerine “Mağazacılıkta Satış Teknikleri”, “Müşteri İlişkileri”, “Yöneticilik Bakış Açısını Değiştirmek, “Değişim Yönetimi”, “Sorun Çözen Etkili İletişim Becerileri”, “Başarılı Yöneticiler Neyi Doğru Yaparlar?”, “Sonucu Değiştiren Liderlik”, “Başarılı Satışçılar Neyi Doğru Yaparlar?”,  “Stratejik Satış Yönetimi”, “Satışı Anlamak”, “İletişimde Beden Dili”, “Etkili Ekip Çalışması”, “Değerlerle Yaşamak ve Çalışmak”, “Etkili Zaman Yönetimi” konu başlıklı eğitimleri verdi.

————————————————

14

İlhan Ürkmez, Özel Mersin Toros Fen Lisesinde ve Tarsus Toros Kolejinde veli toplantılarında “Başarılı Öğrenciler Neyi Doğru Yaparlar?” ve “Kişilik Gelişimi & Öğrenmeyi Öğrenmek” konu başlıklı eğitimleri verdi ve velilerle sohbet etti.

————————————————

15

İlhan Ürkmez, Sabancı Anadolu Lisesi`nde öğrencilere yönelik “Başarılı Öğrenciler Neyi Doğru Yaparlar?” ve veli toplantısında ise “Öğrenmeyi Öğrenmek” konu başlıklı eğitimleri verdi.Öğrenci ve velilerle sohbet etti.

————————————————

16

 

İlhan Ürkmez, Adana Toyota Onatça Bayisinde “Yöneticilik Bakış Açısını Geliştrmek” konu başlıklı eğitimini verdi.

————————————————

17

İlhan Ürkmez, Gazi Anadolu Lisesi`nde “Başarılı Öğrenciler Neyi Doğru Yaparlar?” ve konu başlıklı eğitimini verdi ve öğrencilerle sohbet etti.

İlhan Ürkmez, TÜREV Yönetim ve Danışmanlık tarafından organize edilen ve 26 Nisan 2014 tarihinde İzmir Ege Palas Otel`de gerçekleştirilen 3.Yöneticilik Zirvesi`ne konuşmacı olarak katıldı ve “Liderlik Tarzları” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 16 Mart 2014 tarihinde İstanbul`da Tiryaki Agro Şirketinin yönetim ekibine “21.Yüzyıl İş Hayatını Anlamak ve Başarıyı Yakalamak” konulu bir konuşma yaptı ve katılımcılarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez 22 Mart 2014`te Özel Toros Üniversitesi`n de “İş Sürekliliğini Sağlamak“ konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez, EDWORKS tarafından organize edilen ve 27 Kasım 2013 tarihinde İstanbul Maslak Shareton Hotel`de gerçekleştirilen Costumer Power Conference 2013`te “Satışçılar İçin Pazarlama ; Pazarlamacılar İçin Satış Teknikleri” oturumunu yönetti ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Tarsus`ta faaliyet gösteren Emniyet Ticaret Şirketinin yönetici ve çalışanlarına “Stratejik Satış Yönetimi”, “Etkili Liderlik Yönetimi”, “Yönetimde Stratejik Düşünme” ve “Müşteri İlişkileri Yönetimi” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez “İçinizdeki Lideri Keşfedin” konuşmasıyla 19 Mart 2013 Salı günü Çukurova Üniversitesi 5.Kariyer Günlerinde öğrencilerle birlikteydi.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez AIESEC organizasyonuyla gerçekleşen Girişimcilik Haftasında 14 Mart 2013 tarihinde Çukurova Üniversitesi öğrencilerine “Başarılı Girişimciler Neyi Doğru Yaparlar?” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, Özel Toros Fen ve Özel Toros Anadolu Liseleri`nde okuyan 9.cu sınıf öğrencilerine “Başarı İçin İlk Adım: Şimdi Değilse Ne Zaman?” konulu bir konuşma yaptı ve öğrencilerin sorularını cevaplayarak, onlarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez, 15-20 Ocak 2013 tarihleri arasında Tüyap Kitap Fuarın`da düzenlenen Adana Kitap Fuarı`n da okurlarıyla buluştu ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, 12-13 Aralık 2012 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi Sinerji Grubu`nun organize etmiş olduğu iki gün süren “Girişimcilik Konferansı”na katıldı ve “21.Yüzyıl İş Hayatında Başarının Anahtarları” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, 9 Aralık 2012 tarihinde Mersin Akdeniz Rotary Kulübü`nün organize etmiş olduğu etkinlik kapsamında “Aile İçi İletişim” konulu bir konuşma yaptı ve katılımcı anne ve babaların sorularını cevaplayarak, onlarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, 16 Kasım 2012 tarihinde Özel Toros Fen ve Özel Toros Anadolu Liseleri`nde üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik “Üniversite Sınavında Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı ve öğrencilerin sorularını cevaplayarak, onlarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, 23 Kasım 2012 tarihinde Çağdaş Kent Anadolu Lisesi`nde üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik “Üniversite Sınavında Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı ve öğrencilerin sorularını cevaplayarak, onlarla sohbet etti.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez, 14 Ekim 2012 tarihinde İstanbul`da Yayınevinin Merkez Ofis Eğitim Salonu`nda Hayat Yayın Grubu çalışanlarına “İçinizdeki Sizi Keşfedin” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez, 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Center`da düzenlenen 14.Müsiad Fuarı`nda okurlarıyla buluştu ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, Sunar Grup çalışanlarına “Sonucu Değiştiren Başarı Odaklı Kişisel Değişim Yönetimi” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez, 15-16 Eylül 2012 tarihlerinde Adana`da Park Royal Otel`de Seçil Kauçuk Yöneticilerine “Pazarlama ve Satışta Başarı İçin Stratejik Satış Yönetimi” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez, 28-29 Temmuz 2012 tarihlerinde İzmir`de Kavuklar Akaryakıt yöneticilerine “Satışları Arttıran Sihirli Yöntem: Tanzim-Teşhir Teknikleri” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitmen İlhan Ürkmez, 1 Haziran 2012 Cuma günü Özel Damla Hastanesi yöneticilerine, doktor, hemşire ve hastabakıcılarına ve diğer destek birim çalışanlarına “Kişisel Değişim Yönetimi” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitim uzmanı İlhan Ürkmez  1-6 Mayıs 2012 tarihlerinde gerçekleştirilen Malatya Kitap Fuarı`nda okurlarıyla buluştu ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Yazar, Danışman ve Eğitimci İlhan Ürkmez  28 Nisan 2012 Cumartesi günü İzmir Hilton Hotel`de düzenlenen “Profesyonel Yöneticilik Zirvesi”n de  “Y Kuşağı Gelişimini Sağlamada Yeni Nesil İnsan Kaynakları Yönetim Uygulamaları” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
29 Mart 2012 tarihinde Yazar, Danışman ve Eğitimci İlhan Ürkmez, Malatya İşkur İl Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarına “Sorun Çözen ve Sonucu Değiştiren Davranışlar” konulu bir konuşma yaptı. İlhan Ürkmez konuşmasında her insanın “Kim olduğunu ve ne yapabileceğini keşfetmesi”nin önemine değinerek; iş hayatında başarının ve mutluluğun sorun çözen ve sonucu değiştiren davranışlara bağlı olduğunu vurguladı.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, Magim Alışveriş Merkezi Mağaza yöneticilerine ve çalışanlarına 28 Mart 2012 tarihinde “Mağaza İçi Satışta Başarıyı Yakalamak” konulu seminer verdi.
————————————————————————————-
22 Mart 2012 tarihinde Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, TED Genel Merkezi Hizmetiçi Eğitim Programları kapsamında öğretmenlere “Heyecan Veren ve Fark Yaratan, Sonucu Değiştiren ve İz Bırakan Lider Öğretmen” konulu seminer verdi. İlhan Ürkmez konuşmasında potansiyeli performansa çevirmenin ve gayret ile sonuç arasında bağlantı kurmanın önemine değinerek, yüksek performansı yakalamanın yollarını anlattı.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, Pazar Market Mağaza yöneticilerine ve çalışanlarına 15 Mart 2012 tarihinde “21.Yüzyıl İş Dünyasında Anlamak ve Başarıyı Yakalamak” konulu seminer verdi.
————————————————————————————-
11 Mart 2012 tarihinde Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, Özekin PVC-Tüm Anadolu Cam–Tempo Cam şirketlerinin çalışanlarından oluşan 100 kişilik gruba “Motivasyon “ konulu bir seminer verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, Çarşı Marketler Grubu Mağaza yöneticilerine 9 Mart 2012 tarihinde “Yöneticilik Bakış Açısını Geliştirmek” konulu seminer verdi.
————————————————————————————-
7 Mart 2012 tarihinde Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, Öznesil Piliç Satış Ekibine “Satışta İletim ve Bedenin Dili” konulu seminer verdi.
————————————————————————————-

Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 27 Ocak 2012 tarihinde İzmir Ekonomi Üniversitesi`nde “21.Yüzyıl İş Hayatını Anlamak ve Başarıyı Yakalamak” konulu bir konuşma yaptı ve katılımcılarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Malatya İşkur yönetici ve çalışanlarına ve Malatya Valilik personellerine 5 Ocak 2012 Perşembe günü ayrı ayrı ”Motivasyon” konulu birer konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Malatya İşkurun ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odasının birlikte organize ettikleri ve Malatya İnönü Üniversitesinde gerçekleştirilen “ 2011 İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” kapsamında “İş Hayatında Başarının Anahtarları” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Malatya`da faaliyet gösteren Öznesil Piliç yönetici ve çalışanlarına “İletişim Dilinizi Konuşturun & Hayatınızı Coşturun” Eğitimini verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Malatya`da faaliyet gösteren Öznesil Piliç satış takımına “Satışta Başarının Anahtarları” nı anlattı ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 25-26 Mayıs 2011 tarihlerinde İstanbul’da “Shareton Hotel”de düzenlenen 8.Satış Zirvesi`nde “Satışta Başarının Anahtarları” nı anlattı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 21-22 Mayıs 2011 tarihlerinde ORGÜP Şirketi yöneticilerine “Yönetimde Fark Yaratan Stratejik Yönetim Yaklaşımı” eğitimini verdi.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 7-8 Mayıs 2011 tarihlerinde Mersin’de Sebaste Otel’ de düzenlenen toplantıda Sunar Özlem Gıda San. ve Tic. A.Ş`nin Satış ve Pazarlama Ekibine “Yönetimde Stratejik Düşünme” ve “İş Hayatında Sonucu Değiştiren Etkili Liderlik Becerileri” eğitimlerini verdi.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 30 Nisan 2011 tarihinde İstanbul Point Hotel`de düzenlenen toplantıda Data Expert Danışmanlık Şirketi çalışanlarına “Kişisel Değişim Yönetimi” eğitimini verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 16 Nisan 2011 tarihinde Trabzon`da Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğrencilerine “Satış ve Pazarlamada Başarının Anahtarları” nı anlattı ve kitaplarını imzalayarak öğrencilerle sohbet etti.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 30 Mart 2011 tarihinde Adapazarı`nda Özel Şahin İlköğretim Okulu Öğretmenlerine “Üstün Performansı Yakalamak: Kişisel Başarının Anahtarları” nı anlattı ve öğretmenlerle sohbet ederek kitaplarını imzaladı
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 5-6 Mart 2011 tarihlerinde Nevşehir’de “Roza Resort Termal Otel”de düzenlenen toplantıda Sunar Özlem Gıda San. ve Tic. A.Ş`nin Satış ve Pazarlama Ekibine “Satışı Anlamak ve Satışta Başarıyı Yakalamak” eğitimini verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez 24-26 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya’da “Siam Elegance Hotel”de düzenlenen toplantıda Federal Elektrik Satış ve Pazarlama Ekibine “Stratejik Satış Yönetimi” eğitimini verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Nokta Dershanelerinin organizasyonuyla yapılan ve ailelerin katıldığı konferansta “İnsanları mutlu eden ve başarıya odaklayan ilgi ve takdir” konusunda izleyenleri etkileyen bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Kervan Gıda Satış Ekibi`ne “Satışları Artırmanın Sihirli Yöntemi: Tanzim Teşhir Teknikleri” Eğitimini verdi ve kitaplarını imzaladı
————————————————————————————-
Danışman, Yazar ve Eğitimci İlhan Ürkmez Duygu Tıp Merkezi Doktor, Hemşire, Hastabakıcı ve Destek Birim Çalışanlarına “Sonucu Değiştiren Hizmette Mükemmellik” Eğitimi verdi. İlhan Ürkmez`in “Duygu Tıp Merkezi Kurumsal Gelişim Projesi” kapsamında vereceği eğitim başlıklarından bazıları şunlar: Hasta İlişkilerinde Etkili İletişim Becerileri, Banko Görevlileri İçin Hasta Memnuniyeti Yaratan Etkin Dinleme ve Empati, Hastane Yönetiminde Etkili Yöneticilik Becerileri, 21.Y.Y.İş Hayatında İş Başarısı ve Motivasyon Artırma Yöntemleri, Sonucu Değiştiren ve Hizmet Kalitesi Yaratan Davranışlar, Hasta Şikayetlerini Önleyen ve Çözen Hizmet Özellikleri, Bireysel Kalite, Problem Çözme Teknikleri.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Renault Bayisi Gürsoy Otomobil bünyesinde görevli Satış ve Servis Yöneticilerine, Danışmanlarına ve Çalışanlarına Etkili Ekip Çalışması, İletişim Dilinizi Konuşturun & Hayatınızı Coşturun ve Sonucu Değiştiren Liderlik Eğitimlerini verdi ve kitaplarını imzaladı. İlhan Ürkmez “Gürsoy Oto Kurumsal Gelişim Projesi” kapsamında başka konularda eğitimler vermeye devam edecek.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Mersin Genç İş Adamları Derneği (Megiad) üyelerine seminer verdi ve kitaplarını imzaladı. 21.Yüzyıl İş Hayatı`nı anlattığı seminerde İlhan Ürkmez, yeni ekonomik yapının anahtar kelimeleri olarak “hızlılık, değişim ve esneklik” üzerinde durdu.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Radyo Metropol çalışanlarına “Motivasyonu” anlattı. Radyo ekibine farklı konularda her ay bir seminer verecek olan İlhan Ürkmez, daha önce de Radyo Metropol`de yayınlanan “Küçük Adımlar” proğramına katılarak “Çocuğun okuldaki başarısı ve anne-baba-çocuk üçgeninde aile içi iletişim” konusunda dinleyicilerle bilgi paylaşımında bulunmuştu.
————————————————————————————-
Platin Mega Store Mağazası`nda görevli satış elemanı ve çalışanlarına, “Satışta Başarıyı Yakalamak” ve “Müşteri ilişkilerinde Etkili İletişim” konularında bir eğitim veren Satış Danışmanı, Yazar ve Eğitim Uzmanı İlhan Ürkmez, mağaza içinde satıştan sorumlu satış elemanlarının gelişiminin iş sonuçlarının artırılmasında ve kaliteli hizmetin verilmesinde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.
————————————————————————————-
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Mersin Kızkalesi Rotary Kulübü`nün Hilton Oteli`nde düzenlediği toplantıda “Kişisel Değişim Yönetimi” konulu bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Radyo Metropol`de canlı yayındaydı. İlhan Ürkmez, Radyo Metropol`de yayınlanan “Küçük Adımlar” proğramına katılarak “Çocuğun okuldaki başarısı ve anne-baba-çocuk üçgeninde aile içi iletişim” konusunda dinleyicilerle bilgi paylaşımında bulundu.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez, danışmanlığını yaptığı Başarım Dersanesi`nin öğretmenlerine ve yöneticilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek”, “Başarı Bir Şans Oyunu Değildir” ve “Etkili İletişim” eğitimlerini verdi.
————————————————————————————-
Linens Mağazası çalışanlarına, “Müşteri ilişkilerinde etkili iletişim” konusunda bir eğitim veren Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez, mağaza içinde satıştan sorumlu satış elemanlarının gelişiminin iş sonuçlarının artırılmasında ve kaliteli hizmetin verilmesinde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman  İlhan Ürkmez, Umur Basım ve Kırtasiye A.Ş.`nin Durusu Park Resort Hotel`de Türkiye genelindeki satış yöneticilerini bir araya getirerek 6-7-8 Ağustos 2010 tarihlerinde gerçekleştirdiği “Satış & Pazarlama Toplantısı”nda “Satışları Artıran ve Müşteri Memnuniyeti Yaratan Satışın Sihirli Yöntemi: Tanzim-Teşhir (Merchandising)” eğitimini verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Platin Mağazaları Yönetim Ekibine “Yönetimde Stratejik Düşünme” konusunda eğitim veren Danışman, Yazar ve Eğitim Uzmanı  İlhan Ürkmez, katılımcılarla sohbet ederek fark yaratıcı iş sonuçları alabilmeleri için stratejik yönetimin adımlarını örnek uygulamalarıyla birlikte anlattı.
————————————————————————————-
Başarım Dersanesi`nin  başarısına 2010-2011 yılı eğitim döneminde “Eğitim ve Yönetim Danışmanı” olarak katkıda bulunacak olan Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman  İlhan Ürkmez, Türkiye`de bir ilki gerçekleştirerek Dersane yönetimiyle birlikte oluşturdukları “Hayata Hazırlık Eğitim Proğramları” nın ilk eğitimi olan “Başarı İçin İlk Adım: Bugün Değilse Ne Zaman” konulu eğitimini verdi. Yıl içinde öğrencilere, velilere ve öğretmenlere yönelik farklı eğitim proğramları organize edilerek verilecek olan çalışma kapsamında “Hayata Hazırlık Dersleri” eğitim konu başlıklarından bazıları şunlar: Öğrenmeyi Öğrenmek, Başarı Yönelimli Öğrenci Olmak, Yaratıcılık ve Problem Çözme, Aile İçi İletişimde Sorumluluklarım, Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır, Ben Bir Adım Öndeyim, Sınav Kaygısını Yenme  ve Üniversite Sınavını Kazanmanın Altın Anahtarı: Başarının VİSA`sı. İlhan Ürkmez öğrenci velilerine yönelikte Ana-Baba Okulu Projesi kapsamında “Bizim Aile” eğitim proğramlarını yönetecek. ”Bizim Aile” Eğitim Proğramı kapsamında verilecek olan bazı eğitimlerin konu başlıkları ise şunlar: Okul ve Sınav Başarısında Ailenin Rolü, Aile Hayatında Mutluluğun ve Başarının Anahtarı: Duygusal Zeka, Başarı İçin Özgüven Geliştirme, İletişim Dilinizi Konuşturun ve Hayatınızı Coşturun, Yaşam Becerileri Geliştirme ve Mutlu Bir Aile İçin İletişim.
————————————————————————————-
Linens Mersin Mağazası çalışanlarına,  “müşteri ilişkilerinde önemli olan çözüm odaklı ve fark yaratan davranışlar” hakkında bir eğitim veren Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman  İlhan Ürkmez, mağaza içinde satıştan sorumlu satış elemanlarıyla ve diğer destek birim çalışanlarıyla sohbet ederek, işlerini en verimli şekilde yapabilmeleri ve fark yaratıcı iş sonuçları üretebilmeleri için bilgi paylaşımında bulundu.
————————————————————————————-
Platin Mağazaları Yönetim Ekibine Temmuz ve Ağustos ayı içinde değişik tarihlerde “İş Hayatında Sonuç Alan Etkili Yönetim Becerileri”, Problem Çözme Teknikleri”, “İş Hayatında Profesyonellik” ve “Başarılı Yöneticiler Neyi Doğru Yaparlar?” konularında eğitim veren Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman  İlhan Ürkmez, Platin Mağazaları Yönetim Ekibine başka konularda da eğitimler organize ederek verecek.
————————————————————————————-
Başarım Dersanesi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Yılmaz tarafından dersane yöneticilerine ve öğretmenlerine yönelik bir konuşma yapmak üzere davet edilen Danışman, Yazar ve Eğitim Uzmanı  İlhan Ürkmez,  Başarım Dersanesi Konferans Salonu`nda “Kişisel Değişim ve Gelişim” konulu bir eğitim verdi ve öğretmenlerle sohbet ederek kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Girişimci İş Kadınları Derneği`nde (GİŞKAD) “21.Yüz Yıl İş Hayatı`nda Sonucu Değiştiren Başarı Odaklı Değişim Yönetimi” konulu bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez NÜANS Sanat Merkezi`nde “Bizim Aile” Eğitim Seminerleri kapsamında bir araya gelen anne ve babalara “Başarı İçin Kişisel Değişim” konulu bir eğitim verdi ve kitaplarını imzalayarak katılımcılarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Sunar Grup bünyesindeki Elita Yağ Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.`nin satış ekibine “Satışları Artıran ve Müşteri Memnuniyeti Yaratan Satışın Sihirli Yöntemi: Tanzim ve Teşhir (Merchandising)” eğitimi verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Damla Yayınevi`nin Türkiye genelindeki bayilerini bir araya getiren Antalya Sahh in Hotel`de gerçekleştirilen 2010 Yılı Bayi Toplantısı`nda iki ayrı konu da iki farklı sunuş gerçekleştiren Yazar, Eğitimci ve Danışman İlhan Ürkmez ilk gün “Aktif Satış ve Pazarlama Teknikleri”, ikinci gün ise “Satışta Başarıyı Yakalamak: Başarılı Satışçılar Neyi Doğru Yaparlar?” konularında eğitim verdi.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Mersin Ticaret ve Sanayi Odası`nda “Beden Dili” konusunda eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez TED Mersin Koleji`nde 150 öğrenciye “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzalayarak öğrencilerle sohbet etti.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez Hacı Zarife-Çelebi Aygar Anadolu Lisesi`nin organize ettiği ve Mersin Mimarlar Odası Konferans Salonu`nda gerçekleştirilen Veli Toplantısı`nda anne ve babalara “Sınavda Başarılı Olmanın Yöntemleri”ni anlatarak, sınav öncesi zihinsel hazırlığın önemini vurguladı. Başarının hazır olan zihne yakın durduğunu ve başarının anahtarınında yürekten adanarak çalışmak olduğunu belirten İlhan Ürkmez kitaplarını imzalayarak anne ve babalarla sohbet etti.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez İçel Anadolu Lisesi`nde 200 öğrenciye “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzalayarak öğrencilerle sohbet etti.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitimci ve Danışman İlhan Ürkmez Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası`nda “Problem Çözme Teknikleri ve Karar Verme” eğitimi verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-

Yazar, Eğitimci ve Danışman İlhan Ürkmez Mersin Ticaret ve Sanayi Odası`nda “Satış Teknikleri ve Müşteri İlişkileri” konusunda eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.

————————————————————————————-

 

Yazar, Eğitimci ve Danışman İlhan Ürkmez Saray Mobilya ve Hediye Home çalışanlarına “21.Yüz Yıl İş Hayatında Sonucu Değiştiren Başarı Odaklı Değişim Yönetimi” konusunda eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Kişisel Gelişim ve Eğitim Uzmanı, Yazar ve Danışman İlhan Ürkmez Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası`nda “Liderlik Yeteneklerini Geliştirme” konusunda eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitimci ve Danışman İlhan Ürkmez Nokta Dershanelerinde üniversite sınavına girecek öğrencilere “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konusunda bir konuşma yaptı.
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, “İş Hayatında Sonuç Alan Etkili Yönetim Becerileri” konulu bir eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelerine yönelik organize edilen “Ekip Oluşturma ve Yönetme” konulu eğitim seminerinde konuşan Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez, ekip oluşturmada “güven” unsurunun önemine değindi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “21.Yüzyılda Satış ve Pazarlama Teknikleri” hakkında eğitim verdi
ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
RE/MAX Profesyonellerini bir araya getiren ve Ankara Rixos Otel`de gerçekleştirilen
RE/MAX Recharge toplantılarında bu yıl, Yazar, Eğitmen ve Danışman İlhan Ürkmez
“Başarılı Satışçılar Neyi Doğru Yaparlar?” konulu bir konuşma yaptı ve kitaplarını imzaladı.————————————————————————————-
EDUPLUS tarafından organize edilen ve İstanbul Maslak Shareton Hotel`de gerçekleştirilen V.Satış Zirvesi`ne konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Mükemmel Satıcı Olmanın 55 Anahtarı” konulu bir konuşma yaptı ve okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı İlhan Ürkmez, Mersin Bahçeşehir Koleji`nde 200 öğrenciye “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Final Dergisi tarafından Antalya`da düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Satışları Arttıran Satışın Sihirli Yöntemi:Tanzim-Teşhir (Merchandising)” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
EDUPLUS tarafından organize edilen ve İstanbul Maslak Shareton Hotel`de gerçekleştirilen VI.Satış Zirvesi`ne konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Satışları Artırmanın Sihirli Yöntemi: Tanzim-Teşhir (Merchandising)” konulu bir konuşma yaptı ve okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Assan Alüminyum tarafından düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılanYazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Başarılı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Kişisel Değişim Yolculuğu” konulu eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Pazarlama ve Satış Teknikleri” hakkında eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi tarafından Mersin Hilton Otelde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “21.Yüzyıl İş Hayatında Sonucu Değiştiren Başarı Odaklı Değişim Yönetimi” konulu eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Satışta Beden Dili” hakkında eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı..
————————————————————————————-
Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı İlhan Ürkmez, Şevket Pozcu Lisesi`nde 250 öğrenciye “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı İlhan Ürkmez, Mersin Bahçeşehir Koleji`nde 150 öğrenciye “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı İlhan Ürkmez, Salim Yılmaz Lisesi`nde 250 öğrenciye “Başarının Anahtarı Yürekten Adanmaktır” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Değişimi Anlamak” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Almaata Süleyman Demirel Üniversitesi`nde düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Yeni Ekonomide Pazarlamanın Değişen Yönü ve Yeni İş Yapma Şekilleri” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Kazakistan Türk İş Adamları Derneği Sosyal Etkinlik Kolu tarafından Almaata Ankara Hotel`de düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Etkili İletişim Becerileri” konulu eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Kazakistan Türk İş Adamları Derneği Sosyal Etkinlik Kolu tarafından Almaata Ankara Hotel`de düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Mutlu Yaşamanın Yol Haritası” konulu eğitim verdi ve kitaplarını imzaladı.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Kazakistan`ın Karaganda Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun satış ekibine “Satışta İletişim Becerileri”, “Etkili Takım Çalışması” ve “Sonuç Alan Etkili Yönetim Becerileri” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Kırgızistan`ın Bişkek Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun satış ekibine “Temel Satış Becerileri”, “Yönetimde Etkinlik Yaratma”, “Satışta Başarı İçin Etkili İletişim Becerileri” ve “İletişimde Beden Dili” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Tacikistan`ın Duşanbe Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun satış ekibine “Etkin Takım Çalışması”, “Yönetimde Etkinlik Yaratma”, “Satışta Başarı İçin Etkili İletişim Becerileri” ve “Etkin Liderlik Yönetimi” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Kazakistan`ın Çimkent Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun satış ekibine “Temel Satış Becerileri”, “Yönetimde Etkinlik Yaratma”, “Satışta Beden Dili” ve “Satışta Başarı İçin Etkili İletişim Becerileri” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Kazakistan Türk İş Adamları Derneği Sosyal Etkinlik Kolu tarafından Almaata Ankara Hotel`de düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Kişisel Gelişim Yolculuğu” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Kazakistan Türk İş Adamları Derneği Sosyal Etkinlik Kolu tarafından Almaata Ankara Hotel`de düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Ben Bir Mucizeyim” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Kazakistan`ın Pavlador Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun satış ekibine “Etkin Takım Çalışması”, “Yönetimde Etkinlik Yaratma” ve “Satışta Başarı İçin Etkili İletişim Becerileri” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Kazakistan`ın Astana Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun satış ekibine “Etkin Takım Çalışması”ve “Satışta Başarı İçin Etkili İletişim Becerileri” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Kazakistan`ın Almaata Şehrinde Turkuaz Şirketler Grubu`nun yönetim ekibine “Etkili Liderlik Yönetimi”, “Yönetimde Stratejik Düşünme” ve “İş Hayatında Profesyonellik” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
Almaata Süleyman Demirel Üniversitesi`nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “İş Hayatında Profesyonellik” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Almaata Süleyman Demirel Üniversitesi`nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Temel Satış Becerileri” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
Almaata Süleyman Demirel Üniversitesi`nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “İş Görüşmelerinde Başarılı Olmanın Yolları” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-
Almaata Süleyman Demirel Üniversitesi`nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Kişisel Değişim Yönetimi:İçinizdeki Size Dokunun” konulu bir konuşma yaptı.
————————————————————————————-

Almaata Süleyman Demirel Üniversitesi`nde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu bir konuşma yaptı.

————————————————————————————-

Yazar, Eğitmen ve Danışman ilhan Ürkmez, Özel Şahlan İlköğretim Okulu Öğretmenlerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu bir eğitim verdi..

————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnönü Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencilerine “Etkili Satış ve Tanzim Teşhir Teknikleri” konusunda konuşan İlhan Ürkmez, öğrencilere perakende sektöründe satışın kurallarını anlattı.

————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

İlhan Ürkmez İzmir Ege Genç İş Adamları Derneği`nde “Beden Dili” ni anlattı.

————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencilerine “İş Hayatında Etkili İletişim Becerileri” konusunda konuşan İlhan Ürkmez, öğrencilere iş hayatında profesyonel olabilmenin inceliklerini anlattı.

————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencilerine “İş Hayatında Etkili İletişim Becerileri” konusunda konuşan İlhan Ürkmez, öğrencilere iş hayatında profesyonel olabilmenin inceliklerini anlattı.

————————————————————————————-

 

 

 

 

 

 

 

 

İlhan Ürkmez Kızılay Genel Müdürlüğü`nün Ankara da toplanan Bölge Müdürlerine “İş Hayatında Başarı İçin Etkili İletişim” konusunda iki gün süreli eğitim verdi.

————————————————————————————-

İlhan Ürkmez Rotary Klübü üyelerine Mersin Hilton Hotel de “Etkili İletişim” ve “Beden Dili” konularında eğitimler verdi.

————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Lions Klübü üyelerine Mersin Hilton Hotel de “İnsanı Tanımak” ve “Beden Dili” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Meriş Alışveriş Merkezi çalışanlarına “Mağazacılıkta Satış Teknikleri” eğitimi verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Zeynep Çeyiz Mağazaları çalışanlarına “Etkili İletişim Becerileri”, “Etkili Takım Çalışması” ve “Mağazacılıkta Satış Teknikleri” eğitimlerini verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Hatay`da Avcı Limited Şirketi çalışanlarına “Etkili İletişim Becerileri”, “Etkili Takım Çalışması” ve “Mağazacılıkta Satış Teknikleri” eğitimlerini verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Coca-Cola Sponsorluğunda Mersin Devlet Hastanesi`nde görevli Doktor, Hasta Bakıcı ve Hemşirelerden oluşan 215 kişilik gruba, 15`er kişilik gruplar halinde ve bir tam gün süreli “Hastalarla Etkili İletişim Becerileri” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Koç Lisesi öğretmenlerine, öğrencilerine ve okul aile birliği üyelerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitimini farklı tarihlerde 3 sefer verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez İstek Vakfı Atanur Oğuz Lisesi öğrencilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Semiha Şakir Lisesi öğrencilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Atacan Eğitim Kurumları öğrencilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Anakent Lisesi öğrencilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Akdeniz Palmiye Koleji öğretmenlerine “Etkili İletişim Becerileri” ve “Öğrenmeyi Öğrenmek” konularında eğitimler verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel 21.Yüzyıl Koleji öğrencilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Gökdil Eğitim Kurumları öğrencilerine “Öğrenmeyi Öğrenmek” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel İçel Koleji öğretmenlerine “Kişisel Değişim Yönetimi” konulu eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Dragos Okulları Öğretmenlerine “Etkili İletişim Becerileri” ve “Etkili Takım Çalışması” konularında eğitim verdi.
————————————————————————————-
İlhan Ürkmez Özel Dragos Okulları`nın Veli Toplantısı`nda “Öğrenmeyi Öğrenmek” konusunda konuşma yaptı.
————————————————————————————-